Opis stanowiska pracy

Zakres wykonywanych na stanowisku zadań, w szczególności:

  • opracowywanie krótkich tekstów informacyjnych,
  • wyszukiwanie materiałów do bieżących publikacji,
  • pozyskiwanie nowych reklamodawców do miesięcznika wydawanego przez WODR,
  • wykonywanie innych prac związanych z pracą w wydawnictwie: korekta teksów (umiejętności korektorskie), wysyłka, skład komputerowy ulotek i innych publikacji.

Wymagania, jakie musi spełnić kandydat:

  • wykształcenie wyższe humanistyczne (mile widziane polonistyczne),
  • znajomość branży rolniczej,
  • biegła znajomość obsługi komputera, edytorów tekstów, programów MS Office,
  • poprawność językowa, umiejętność swobodnego, bezbłędnego formułowania myśli,
  • umiejętność samodzielnego pisania tekstów,
  • inicjatywa i kreatywność,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • dokładność, sumienność, dobra organizacja pracy, zaangażowanie,
  • konsekwencja i staranność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość programów graficznych.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • samodzielność w działaniu,
  • pracę w ambitnym zespole,
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.

Wymagane dokumenty:

  • CV i list motywacyjny.
  • Podpisane przez kandydata oświadczenia:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacji przeprowadzanej przez Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu, ul. Sieradzka 29, 60-163 Poznań.”

    „Oświadczam, że nie byłam/em skazana/ny prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe oraz cieszę się nieposzlakowaną opinią.”

Prezentacja firmy

Doradztwo rolnicze

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
próbny 3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja Publiczna, Praca Administracja biurowa, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja, Praca Praca w mediach / dziennikarstwo