ORGANIZATOR PRACY DZIAŁU (LINIA LAKIERNICZA)

C+N Polska Spółka z o.o.

Mielec, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/2902

Obowiązki:

Osoba zatrudniona na stanowisku odpowiedzialna będzie za:
Dostarczenie z magazynu niezbędnej ilości surowców i materiałów do produkcji,
Pakowanie detali jakościowo zgodnych,
Nadzorowanie oraz koordynowanie prac produkcyjnych na lakierni,
Wykonywanie czynności obsługowych/serwisowych po lakierowaniu,
Zapewnienie utrzymania porządku i dyscypliny w miejscu pracy,
Raportowanie realizowanej produkcji w systemie Sysklass, SCADA-MES.
Praca w systemie czterobrygadowym

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • zasadnicze zawodowe
  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub zawodowe (mile widziane wykształcenie techniczne) Samodzielność, rzetelność, terminowość i nastawienie na realizację wyznaczonych zadań Sumienność oraz dokładność Znajomość obsługi komputera Umiejętność pracy w zespole

Miejsce pracy: Wojska Polskiego 6, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane ofertą, spełniające wymagania pracodawcy proszone są o przesyłanie Cv za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres askrabucha@texen.com

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Marketing / PR / Social Media

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy