Organizator imprez turystycznych

Skyway DMC Poland

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukuję osoby na stanowisko organizatora przyjazdowych imprez turystycznych. Jest to praca biurowa, polegająca na planowaniu, tworzeniu ofert oraz organizacji imprez turystycznych na terenie Polski. Wymiar etatu: 40 h/tydz.

Oferuję:

- pracę w komfortowych warunkach

- stabilne warunki zatrudnienia

- stawkę: od 1400 PLN netto/mies. dla pracownika bez doświadczenia. Stawka do negocjacji w zależności od Twojego doświadczenia w branży lub przydatnych umiejętności

- przeszkolenie w zakresie wykonywanych zadań

- możliwość dalszego rozwoju w zawodzie a także awansu i podwyżki wraz z rosnącym doświadczeniem

Wymagam:

- bardzo dobrej znajomości j. angielskiego w mowie i w piśmie

- znajomości pakietu MS Office (Word i podstawy Excela)

- rzetelności, systematyczności, chęci do pracy i zainteresowania wykonywanym zadaniem

- energiczności i swobody w kontaktach interpersonalnych

Prezentacja firmy

Skyway DMC Poland is a Destination Management Company offering wi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 870PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka