orderpicker – zbieranie zamówień obsługa wózka EPT (wysoka stawka i legalne zatrudnienie)

Randstad Polska Sp. z o.o.

Holandia, zagranica

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. W ramach projektów Cross Border Staffing oferujemy pracę za granicą u naszych klientów w takich państwach jak m.in. Holandia, Belgia, Niemcy i inne

Dla naszych holenderskich klientów, głównie do pracy w obszarze produkcji, poszukujemy obecnie kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Nr ref.: 38559
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Holandia

Zakres obowiązków:

Proste prace magazynowe

  • zbieranie zamówień przy pomocy skanera (voicepicking)
  • obsługa wózka typu EPT
  • układanie towarów
  • załadunek oraz rozładunek

Oczekiwania:
  • doświadczenie w poruszaniu się na wózku typu EPT
  • doświadczenie w obsłudze skanera
  • doświadczenie w pracy na magazynie jako dodatkowy atut
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • prawo jazdy kat. B mile widziane

Oferta:
  • pracuj z nami za pośrednictwem największych agencji pracy w Holandii: Randstad oraz Tempo-Team
  • najniższe opłaty za zakwaterowanie oraz ubezpieczenie
  • dojeżdżaj do pracy samochodem służbowym (z możliwością użytkowania do celów prywatnych)
  • wynagrodzenie w każdym tygodniu na Twoim koncie
  • zdobywaj cenne doświadczenie w najbardziej renomowanych holenderskich firmach i ucz się języków obcych

Zapraszamy do kontaktu z najbliższym biurem Randstad Polska zajmującym się projektami zagranicznymi:

Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Dąbrowa Górnicza, Gdańsk, Gliwice, Gorzów Wielkopolski, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Opole, Poznań, Radom, Rzeszów, Szczecin,Wałbrzych.

Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)