Orderpicker z językiem angielskim

Pran Sp. z o.o.

Eersel, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, holenderskiej firmy logistycznej poszukujemy pracowników na stanowisko orderpickera.

Praca polega na zbieraniu zamówień, pakowaniu towarów, przygotowaniu ich do wysyłki, naklejaniu stickerow. W zakres pracy wchodzi również sprzątanie i administracja.

Wymagana jest komunikatywna/dobra znajomość języka angielskiego oraz zaświadczenie o niekaralności.

Miła atmosfera w pracy
Możliwość pracy dla par

Oferujemy:
- atrakcyjne stawki wiekowe
- legalne zatrudnienie na terenie Holandii
- zakwaterowanie i ubezpieczenie
- opiekę koordynatora
- transport do pracy
- gwarancję godzin!!

Wymagania

Wymagania
- dyspozycyjność podczas godzin pracy w ciagu dnia od 06.00 do 23.00. Godziny pracy moga sie różnić w ciągu tygodnia
- dokladność i koncentracja
- mile widziane doświadczenie w pracy orderpickera.

Prezentacja firmy

Witamy na stronie agencji PRAN - specjalisty w dziedzinie rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji