zbieranie zamówień z certyfikatem na wózki widłowe

Pran Sp. z o.o.

Moerdijk, zagranica

Opis stanowiska pracy

Do znanej – międzynarodowej firmy w Moerdijk poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Orderpicker z certyfikatem heftruck

- Dyspozycyjność od 4.11.2014 na co najmniej 6 miesięcy

- Praca przy sprzęcie elektronicznym

- Mile widziani kandydaci z własnym zakwaterowaniem w okolicy Moerdijk

Oferujemy:

- Pracę na warunkach holenderskich na długi okres czasu

- Bezpłatne szkolenie na wózki Man-up truck i Combitruck

- Wynagrodzenie tygodniowe

- Odpłatne zakwaterowanie

- Możliwa praca na dwie zmiany

Wymagania

Wymagania:

- Dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)

- Europejski lub holenderski certyfikat na heftruck (nie starszy niż 5 lat)

- Doświadczenie w pracy na magazynie

- Czynne prawo jazdy kat.B

- Osoby, które mają własne zakwaterowanie –muszą mieć własny samochód

- Kandydaci nie mogą być karani (będzie to weryfikowane przez firmę)

Prezentacja firmy

Witamy na stronie agencji PRAN - specjalisty w dziedzinie rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Inne