Orderpicker - magazynier (różne lokalizacje)

Adecco Poland Sp. z o.o.

Tilburg, Oosterhout, Zwolle, Zaandam, Woerden, zagranica

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Tilburg, Oosterhout, Zwolle, Zaandam, Woerden

Miejsce pracy: Tilburg, Zwolle, Zaandam, Woerden, Oosterhout
Start pracy: 27.05, 03.06 lub 10.06

Możliwość wyjazdu w parach lub w grupie. Uprzejmie informujemy że ilość miejsc jest ograniczona.

Zadania:

• Orderpicking - zbieranie zamówień za pomocą voicepick, skaner lub wydruk
• Prace magazynowe: pakowanie, kontrola jakości, praca na dziale zwrotów, przygotowywanie do wysyłki, rozładunek/załadunek kartonów itd
• Praca w systemie zmianowym: 3 zmiany

Praca na hali ciepłej lub chłodnej (w zależności od magazynu)

Nie musisz mieć doświadczenia, zapewniamy pełne szkolenie i wdrożenie w obowiązki! :)

Wymagamy jedynie znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym :)

Oferujemy:

• Holenderską umowę z oddziałem Adecco Netherlands na okres minimum 13 tygodni z możliwością przedłużenia
Wynagrodzenie od 10,13 do 12,71 euro brutto/h + dodatki za pracę w systemie zmianowym (stawka różni się w zależności od magazynu)
• Zakwaterowanie zapewnione w jednym z dostepnych bungalow parków koszt 97,50 euro tygodniowo
• Ubezpieczenie €20,91 tygodniowo
• Dojazd do pracy samochodem służbowym - w wybranych projektach dojazd płatny w kwocie ok 18 euro/tygodniowo

Przesyłanie CV:

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku polskim za pomocą przycisku: APLIKUJ

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Numer referencyjny: Orp/NL/05.2019
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.