OTTO Work Force OTTO Work Force

Order Picker

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Holandia

Wyjedź z nami już dziś !

Oferujemy pracę na bardzo dobrych warunkach finansowych w międzynarodowych firmach w Holandii, również dla osób bez żadnego doświadczenia zawodowego. Pomagamy w organizacji dojazdu i zakwaterowania. Aby wyjechać, nie potrzebujesz własnych środków. Za mieszkanie i transport możesz zapłacić z pierwszego wynagrodzenia. Wyjazdy co sobotę.

Opis stanowiska pracy:
• praca przy zbieraniu zamówień, pakowaniu produktów, pracach produkcyjnych
• kontrola linii produkcyjnej,
• bieżące prace związanie z produkcją

Wymagania:
• nie wymagamy znajomości języka obcego,
• chęć i motywacja do pracy,
• mile widziane doświadczenie w pracach magazynowych i produkcyjnych.

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie
• Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
• Polskojęzyczną opiekę w Holandii
• Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
• Cotygodniowe rozliczenie zgodnie z holenderskim układem zbiorowym pracy (CAO)
• Dodatek wakacyjny odkładany z każdej godziny pracy
• Gwarantujemy dojazd do Holandii i do miejsca pracy
• Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności
• Możliwość wyjazdu ze znajomymi i w parach

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.