Opis stanowiska pracy

Nasz klient to firma logistyczna zajmująca się dystrybucją mrożonek: pizza, przekąski, lody, mrożone pieczywo.

Praca w magazynie przy załadunku, rozładunku i zbieraniu zamówień w systemie głosowym (język angielski i polski). Praca w temperaturze -24 stopnie Celsjusza.Każdy pracownik otrzymuje specjalistyczne ubranie do pracy w chłodni, które zabezpiecza przed utratą ciepła. Ubranie jest przechowywane w ogrzewanych szafkach. Praca na dwie zmiany: 14.00-23.00 i 24.00-8.00
Magazyn składa się z 3 pięter, wszystkie zamówienia są obsługiwane komputerowo. Na dziale ekspedycji pracownicy kompletują produkty zgodnie z zamówieniami klientów: na wózkach EPT. Wszystkie towary znajdują się w zbiorczych opakowaniach. Gotowe zamówienia dostarczane są do punktu załadunku automatyczną linią ekspedycyjną.

Wymagania

• Wymagana komunikatywna znajomość języka angielskiego
• Motywacja do pracy w chłodni
• Dyspozycyjność na długi okres czasu
• Chęć pracy w systemie zmianowym
• Dbałość o higienę pracy
• Mile widziane prawo jazdy

OFERUJEMY
• Stawka 12,52 EUR (stawka podstawowa 11,08EUR (w tym 1,38% dodatek ADV) + 0,19 EUR dodatek z pracę chłodzie +11,25% dodatek zmianowy)
• 40 godzin pracy w tygodniu, możliwe nadgodziny
• 7 godzin pracy – płatne za 8 godzin
• Płatne przerwy i ciepła zupa co 2 godziny
• zakwaterowanie: na życzenie możemy zapewnić mieszkanie niedaleko miejsca pracy
• transport do pracy i z powrotem (samochodem lub rowerem)
• obsługę kadrowo-administracyjną w języku niderlandzkim, angielskim, polskim i rumuńskim

Prezentacja firmy

SBA Flex Recruitment jest agencją zatrudnienia wpisaną do rejestru agenc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/11/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie