Opis stanowiska pracy

Orange Polska w związku z planowanym otwarciem nowego biura sprzedaży w Tarnowie , Brzesku i Bochni poszukuje:

ORANGE KONSULTANT

Jeżeli :
• posiadasz doświadczenie w obsłudze i sprzedaży aktywnej
• zorientowanie na cele i wyniki sprzedażowe determinują Twoje działanie
• masz silną motywację do pracy i chęć rozwoju zawodowego

Główne zadania :
• aktywna obsługa klientów indywidualnych i małych firm
• realizacja celów sprzedażowo – obsługowych
• kształtowanie pozytywnego wizerunku marki Orange

Oferujemy Ci:
• umowę o współpracy ze stabilną firmą
• atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne bez górnego
limitu
• wsparcie finansowe w początkowym okresie współpracy (do 9 tyś. zł)
• możliwość rozwoju zawodowego na ścieżce sprzedażowej i menedżerskiej
• pomoc w poszukiwaniu nowych klientów
• bliską współprace z Salonami Sprzedaży
• pomoc w założeniu Działalności Gospodarczej
• szkolenia z ofert produktowej oraz prowadzenia procesu sprzedaży

Wyróżnij się ! Dołącz do nas .
Na Twoje zgłoszenie czekamy do 25.03.2015 r

Odpowiemy wyłącznie na wybrane oferty.

Do CV proszę dołączyć wymaganą klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustaw¹ z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz.926). Jednocześnie informujemy, że bez powyższego oświadczenia oferta pracy nie będzie rozpatrywana.

Prezentacja firmy

Jestem Aktywnym Dystrykt Menadżerem na terenie Małopolska/Tarnów ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/04/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
500PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi