Oracle Developer

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1112765

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa
Rodzaj umowy: kontrakt B2B
Długość projektu: współpraca długofalowa
Stawka: 14000 – 17000 PLN netto B2B

Obowiązki:
  • Utrzymywanie i rozwój procesów ETL zasilających Hurtownię Danych
  • Rozwój Hurtowni Danych IT w zakresie budowania, utrzymania i rozwoju źródeł danych
  • Współpraca z obszarami biznesowymi przy definiowaniu nowych wymagań dotyczących systemów analitycznych
  • Uczestnictwo w projektach rozwojowych – Business Intelligence
  • Odpowiedzialność za realizację raportów ad-hoc

Oczekujemy:
  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy w obszarze IT w branży finansowej
  • Bardzo dobra znajomość języków Oracle SQL, PL/SQL
  • Doświadczenie w pracy związanej z rozwojem Hurtowni Danych / Systemów BI
  • Doświadczenie w programowaniu przetwarzania dużych wolumenów danych
  • Doświadczenie w optymalizacji zapytań Oracle SQL
  • Doświadczenie w analizie wymagań biznesowych z perspektywy prac programistycznych
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • Komunikatywność i umiejętność współpracy
  • Odpowiedzialność, duża samodzielność, zaangażowanie
  • Chęć rozwoju w obszarze Hurtowni Danych/Integracji/Oracle

Mile widziane:
  • Znajomość systemu wersjonowania GIT
  • Znajomość metodologii SCRUM

Oferujemy:
  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport ,
  • Partycypowanie w kosztach przyszłych szkoleń, udział w konferencjach technicznych i pozatechnicznych,
  • Elastyczność formy zatrudnienia – m.in. umowa podwykonawcza (B2B) czy umowy cywilnoprawne

Zainteresowane osoby zapraszam do przesłania swojego CV za pomocą przycisku APLIKUJ
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland