Oracle CPQ Developer / Business Systems Analyst

Power Media

Kraków, małopolskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

Dla naszego klienta – dużej międzynarodowej firmy, która wykorzystuje platformy technologiczne w zakresie telekomunikacji, poszukujemy kandydata na stanowisko Oracle CPQ Developer / Business Systems Analyst.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za opracowywanie i obsługę konfiguracji, integracji, raportów i niestandardowego programowania w środowisku CPQ. Będzie się zajmować zmianą specyfikacji wymagań na kod, dostarczeniem projektu technicznego, (tj. Specyfikacje, zmiany programu, skrypty testów jednostkowych, dokumentacja itp.) oraz wykorzystaniem wiedzy biznesowej do obsługi aplikacji. Oracle CPQ Developer / Business Systems Analyst będzie planował, dokumentował i wykonywał plany testów jednostkowych aby upewnić się, że wszystkie zmiany kodu spełniają wymagania.

Wymagania:

Wykształcenie wyższe (Informatyka, Telekomunikacja, kierunki pokrewne)

5 lat doświadczenia zawodowego na stanowisku Developera lub Business System Analyst

Doświadczenie z Oracle CPQ

Doświadczenie w programowaniu (HTML, XML, XSLT, Excel Macros, Visual Basic, Perl, C++, Java, JavaScript)

Znajomość SOAP i Rest API

Bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikacje w zespole międzynarodowym.

Klient oferuje:

Długofalową, bezpośrednią współpracę(nie outsourcing) w oparciu o Umowę o Pracę,

Komfortowe warunki pracy (nielimitowany dostęp do napojów, świeże owoce, miejsca do gry w piłkarzyki, biura wysokiej klasy, miejsce parkingowe),

Prywatną opiekę medyczną dla pracowników i ich rodzin,

Ubezpieczenie na życie,

Dofinansowanie do karty Multisport,

Szeroką ofertę zniżkową w placówkach kulturalnych i punktach usługowych,

Dostęp do centrum odnowy biologicznej,

Imprezy integracyjne, także wyjazdowe, między innymi: paintball, park linowy, wycieczki górskie, SPA,

Roczny system podwyżek i bonusów motywacyjnych,

Możliwość dofinansowania edukacji, kursy języków obcych,

Szkolenia i szerokie możliwości rozwoju,

Dofinansowanie do sekcji sportowych (narciarska, wakeboarding itp.),

Dodatkowe udogodnienia dla członków rodzin: półkolonie dla dzieci, pikniki rodzinne i inne,

Bogate zaplecze socjalne: kuchnie z ekspresami do kawy i telewizorami, rest room’y, stołówki i lunch bar na miejscu,

Brak dress code,

Dla osób spoza województwa małopolskiego – pakiet relokacyjny.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media