OTTO Work Force OTTO Work Force

Optometrysta

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Staszów

OTTO Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą.
Dla naszego Klienta rewolucyjnej sieci nowoczesnych salonów optycznych, OTTO Polska Specialist Staffing poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Nr ref.: MG/07/2015

Opis stanowiska:
• profesjonalna obsługa Pacjenta poprzez prowadzenie diagnostyki i badań w zakresie refrakcji wzroku
• wykrywanie i diagnozowanie wad układu wzrokowego
• rekomendacja i dobór odpowiednich soczewek i opraw
• uzupełnianie bazy danych o wykonanych badaniach
• obsługa sprzętów i aparatury wymaganej na stanowisku Optometrysty
• aktywna sprzedaż (zapraszanie na badanie optometrystyczne, propagowanie Misji i oferty salonu Optycznego)
Wymagania:
• Wykształcenie wyższe z zakresu optometrii
• Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
• Znajomość rynku optycznego
• Znajomość technik sprzedaży
• Profesjonalizm, komunikatywność, aktywne słuchanie, nastawienie proklienckie
Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w spółce o ugruntowanej pozycji na rynku
• Umowę o pracę (po 3miesięcznym okresie próbnym)
• Równoważny i elastyczny czas pracy
• System premiowy
• Zdobycia cennego doświadczenia zawodowego i rozwoju w obszarze zgodnym z zainteresowaniami,
• Pracę w przyjaznym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.