OPTOMETRYSTA/ KIEROWNIK SALONU - BLASQ - OPTYK DOBRZE WIDZIEĆ

Optyk Rozmus s.c.

Chorzów, śląskie

Opis stanowiska pracy

Nowoczesna firma o ugruntowanej pozycji na rynku, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje ambitnych osób do nowo otwieranych salonów optycznych.

Szukasz pracy w której możesz się rozwijać i podążać ścieżką kariery? Masz już dosyć rutynowych zajęć bez perspektyw? Cenisz sobie kontakt z ludźmi i posiadasz zdolności handlowe?

To ogłoszenie jest skierowane właśnie do Ciebie !

Aktualnie poszukujemy osób chętnych do pracy w mieście :

Gwarantujemy :

Ciekawą prace w przyjaznym środowisku;

Stabilne warunki zatrudnienia;

Bardzo dobre warunki finansowe oparte na systemach motywacyjnych;

Możliwość awansu i rozwoju własnego;

Od kandydatów oczekujemy:

PRAKTYCZNYCH UMIEJĘTNOŚCI BADANIA OSTROŚCI WZROKU

PRAKTYCZNYCH UMIEJĘTNOŚCI APLIKOWANIA SOCZEWEK KONTAKTOWYCH

Profesjonalnego podejścia do pracy

Zdolności komunikacyjnych

Zdolności handlowych

Dyspozycyjności

Elastyczności

Nastawienia na własny rozwój

Miłej aparycji

Doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem.

Prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego w formacie doc lub pdf na wskazany adres, w tytule podając: Miasto, Imię, Nazwisko, Stanowisko.

Informujemy, iż odpowiemy tylko na aplikacje wybranych kandydatów.

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997 (Dz.U. nr 101 z 2002 r., poz. 926 z póż. zm).”

Prezentacja firmy

Nowoczesna firma z ugruntowaną pozycją na rynku optycznym, stawia... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/02/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia