Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego Klienta, firmy z branży optycznej będącej liderem na rynku Polskim , poszukujemy osoby na stanowisko:

Optometrysta/-ka

Nr ref.: 28147
Praca stała
Lokalizacja: Łomianki

Zakres obowiązków:
  • Badanie oczu pacjentów i przeprowadzanie badań diagnostycznych w celu oceny zdrowia narządu wzroku i określenia charakteru i zakresu problemów i nieprawidłowości związanych ze wzrokiem;
  • Badanie funkcji wzroku z użyciem wyspecjalizowanych instrumentów i sprzętu do pomiaru ostrości wzroku, funkcji dróg wzrokowych, pola widzenia, ruchu gałki ocznej , swobody widzenia i ciśnienia śródgałkowego ;
  • Konsultowanie się z oftalmologami lub innymi specjalistami ochrony zdrowia lub skierowanie do nich pacjentów, jeśli niezbędne jest dodatkowe leczenie;
  • wykrywanie i diagnozowanie zaburzeń ruchu gałki ocznej i wad widzenia dwuocznego oraz planowanie i realizowanie programów leczenia;
  • Udzielanie pacjentom porad z zakresu ćwiczenia oczu służącego koordynacji ruchów  gałek ocznych i skupieniu wzroku;
  • Dobieranie i przepisywanie okularów korekcyjnych, soczewek kontaktowych i innych pomocy wzrokowych oraz sprawdzanie urządzeń pod względem ich sprawności, bezpieczeństwa, wygody stosowania i wpływu na styl życia;
  • Udzielanie porad związanych ze stanem narządu wzroku, takich jak: pielęgnacja soczewek kontaktowych, dbałość o wzrok przez osoby starsze, optyka, ergonomia widzenia oraz bezpieczeństwo oczu w miejscu pracy i w sektorze przemysłowym;
  • Wykonywanie innych zadań pokrewnych

Oczekiwania:
  • Dyplom Optometrysty ( wykształcenie wyższe)
  • praktyka na stanowisku optometrysty w zakładzie optycznym
  • wysoka kultura osobista
  • postawa prokliencka
  • podstawowa znajomość programu MS Office

Oferta:
  • umowa o pracę/ umowa zlecenie/umowa świadczenie usług (VF)
  • szkolenia aktualizujące wiedzę z zakresu wykonywanych działań
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)