Operator pieca do hartowania szkła

Krystal Sp. j.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Praca na linii do hartowania szkła, załadunek i rozładunek szkła na maszynę oraz przyuczenie do samodzielnej obsługi pieca hartowniczego.

Dodatkowo obsługa automatu do matowania szkła.

Prace pomocnicze przy procesie laminowania szkła.

Dodatkowo dla osób znających program CorelDraw możliwość obsługi plotera do cięcia folii na szablony do matowania szkła.

Wymagania

  • Znajomość obsługi komputera.
  • Sumienność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Chęć poznawania obsługi nowych maszyn.
  • Zdolności do wykonywania prostych prac technicznych typu konserwacja naprawa maszyn.
  • Dyspozycyjność

Prezentacja firmy

Firma Krystal Sp.j jest prężnie działającym przedsiębiorstwem z ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy, Praca Praca fizyczna