Opretor Wózka Widłowego Wysokiego Składu

Biznes Partner Sp. z o.o.

Mysłowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

APT 491 Biznes Partner zatrudni osoby do pracy w magazynie logistycznym

OBOWIĄZKI:

- rozładunek i załadunek towaru
- obsługa wózka widłowego wysokiego składu
- dbanie o porządek na stanowisku pracy
- dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji

OFERUJEMY:
- wynagrodzenie 16,00 zł brutto/godz
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- pracę w systemie zmianowym

Osoby zainteresowane proszę o wysyłanie CV , Zapraszam również do biura Biznes Partner ul. Opolska 17 Katowice bądź o kontakt telefoniczny od pon. do pt. w godz. 8-16 pod nr tel.
500 - pokaż numer telefonu - - można wysłać SMS-a o treści: „MYSŁOWICE-WW”

Wymagania

- uprawnienia do obsługo wózków widłowych
- aktualne badania psychotechniczne
- dyspozycyjność do pracy na 3 zmiany
- książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Prezentacja firmy

Biznes Partner Sp. z o.o. obecna jest na rynku od 15 lat. <br/>BIZNES P... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Logistyka