Opiekunki osób starszych w Niemczech

VitaGlobal

02-797 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma VitaGlobal zatrudni legalnie panie do opieki nad osobami starszymi w Niemczech, odprowadzamy składki ZUS i podatek, zapewniamy przejazd, gwarantujemy A1 i kartę ubezpieczeniową EKUZ. Praca u rodzin sprawdzonych. Na miejscu koordynator. Zarobki od 1000 do 1400 EUR netto. Osoby mające kontakt z językiem niemieckim. W razie zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny lub przesłanie CV.

Wymagania

Mile widziana znajomość języka niemieckiego oraz doświadczenie w opiece.

Prezentacja firmy

Jesteśmy zintegrowanym zespołem pomagającym zrealizować się osobo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/04/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia