Opiekunki osób starszych - praca w Niemczech - Pilnie!

G.E. Ruf-Pflege-Agentur Sp. z o.o.

Niemcy Bawaria, zagranica

Opis stanowiska pracy

W związku z dużym zapotrzebowaniem naszej firmy na profesjonalną opiekę nad osobami starszymi na terenie Niemiec, poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:
Opiekunka / Opiekun osób starszych

Lokalizacja: Niemcy, Bawaria - Würzburg, Ingolstadt, Monachium, Norymberga, Augsburg, Ratyzbona, Furth, Erlangen, również Stuttgart, Mainz i inne w zależności od danej oferty.

Poszukujemy osób, które będą miały następujące obowiązki:
- opieka nad osobą starszą
- wsparcie osoby starszej w codziennych czynnościach (ubieranie, jedzenie, mycie, lekkie sprzątanie, pranie, prasowanie)

Wymagania

Nasze Oczekiwania:
- znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie w opiece

Oferujemy indywidualne warunki zatrudnienia:
- wynagrodzenie przedział 1.000-1.500 euro miesięcznie w zależności od oferty i zakresu obowiązków
- praca na umowę, warunki do ustalenia
- dodatkowe ubezpieczenie za granicą, korzystne dla opiekunek
- my organizujemy dojazd
- my kupujemy bilety dla opiekunek, nie płacisz za to, to nasz koszt!
- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
- podłączenie do Internetu
- na prośbę wielu opiekunek pensję wypłacamy w 2 częściach, co 2 tygodnie!
- opiekę polsko-języcznego koordynatora na terenie Niemiec
- powiedz czego potrzebujesz, pomożemy Ci

Kandydatów zainteresowanych ofertą pracy oraz spełniających wymagania prosimy o pilny kontakt.

Prezentacja firmy

G.E.RUF-PFLEGE-AGENTUR - Agencja Opieki, która działa od ponad 1... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
30
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Inne