Opiekunka w Niemczech - Seniorka do opieki - 31.03

Work Service Express

66802 Felsberg, zagranica

Work Service Express Work Service Express

Miejsce pracy: 66802 Felsberg
Region:

Support and Care - Opiekunka w Niemczech od 12 lat zajmuje się legalnym delegowaniem Opiekunek/Opiekunów osób starszych na teren Niemiec.
Dzięki ścisłej współpracy z prywatnymi rodzinami i wiarygodnymi agencjami partnerskimi, przedstawiamy faktyczny stan zdrowia Seniora.
Jesteśmy dla Ciebie wsparciem co przekłada się na Twoje poczucie bezpieczeństwa i komfort współpracy z nami.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Do opieki jest miła kobieta w wieku 92 lat, waga 60 kg
Seniorka porusza się najczęściej przy rollatorze (czasem również przy laseczce).

Schorzenia podopiecznej: kłopoty z sercem, rozrusznik serca, osłabienie starcze, problemy z ciśnieniem, zawroty głowy

Seniorka nie wymaga dużego wsparcia w toalecie ani w ubieraniu/rozbieraniu, wiele czynności wykonuje jeszcze samodzielnie.

Warunki socjalne dla opiekuni są bardzo dobre, jest osobna łazienka, telewizja w pokoju opiekunki, internet działa bez zarzutu. Okolica jest spokojna i bardzo ładna.
Na zleceniu jest dużo czasu wolnego, można też seniorkę zostawić na krótko samą w domu.

Miejsce pracy: Niemcy, 66802 Felsberg

Jeśli przedstawiona oferta pracy nie jest ofertą, której szukasz – skontaktuj się z nami - poszukamy oferty zgodnej z Twoimi oczekiwaniami.

WYMAGANIA:

doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
dobra komunikatywna znajomość języka niemieckiego
mile widziane są referencje i podziękowania od rodzin
dyspozycyjność w terminie od 31.03.2020r. na okres co najmniej 6 tygodni.

OFERUJEMY:

Legalne zatrudnienie
Odprowadzanie składki ZUS od średniej krajowej
Dokument A1 / karta EKUZ
Zwrot kosztów podróży
ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE wypłacane na czas - 1720 euro brutto
Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
Opieka Koordynatora
POLEĆ NAS! za każdą poleconą Opiekunkę,
z którą podpiszemy umowę otrzymasz od nas 200 EURO netto (2 miesiące pracy)