Opiekunka w Niemczech - Senior do opieki - 14.02.2020

Work Service Express

Fellbach, zagranica

Work Service Express Work Service Express

Miejsce pracy: Fellbach
Region:

Support and Care - Opiekunka w Niemczech od 12 lat zajmuje się legalnym delegowaniem Opiekunek/Opiekunów osób starszych na teren Niemiec.
Dzięki ścisłej współpracy z prywatnymi rodzinami i wiarygodnymi agencjami partnerskimi, przedstawiamy faktyczny stan zdrowia Seniora.
Jesteśmy dla Ciebie wsparciem co przekłada się na Twoje poczucie bezpieczeństwa i komfort współpracy z nami.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Do opieki Senior w wieku 84 lata, waga 70 kg.
Pacjent jest osoba mobilną, porusza się używając rolatora.
Schorzenia: inkontynencja (cewnik), zachwiania równowagi .
Pan potrzebuje wsparcia przy myciu, kąpaniu, w ciągu dnia samodzielnie korzysta z toalety. Noce na zleceniu są spokojne i przespane. Pflegedienst nadzoruje kwestię leków.
Do zadań opiekunki należy opieka nad Seniorem oraz prowadzenie gospodarstwa domowego.
Dla opiekunki przygotowano osobny pokój z dostępem do Internetu, czas wolny jest zagwarantowany. Rodzina Seniora jest serdeczna i regularnie go odwiedza
We wspólnym gospodarstwie domowym przebywa żona podopiecznego, która nie wymaga opieki.

Miejsce pracy: 70734 Fellbach

Jeśli przedstawiona oferta pracy nie jest ofertą, której szukasz – skontaktuj się z nami - poszukamy oferty zgodnej z Twoimi oczekiwaniami.

WYMAGANIA:

doświadczenie w opiece nad osobami starszymi,
komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
mile widziane są referencje i podziękowania od rodzin,
dyspozycyjność od 14.02.2020r. na 5 tygodni

OFERUJEMY:

Legalne zatrudnienie
Odprowadzanie składki ZUS od średniej krajowej
Dokument A1 / karta EKUZ
Zwrot kosztów podróży
ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE wypłacane na czas - 1750 euro brutto
Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
Opieka Koordynatora
POLEĆ NAS! za każdą poleconą Opiekunkę,
z którą podpiszemy umowę otrzymasz od nas 200 EURO netto (2 miesiące pracy)