Opiekunka środowiskowa - praca w domach prywatnych w Wielkiej Brytanii

Human Resources Poland Sp. z o.o.

Wielka Brytania, zagranica

Od: Human Resources Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wielka Brytania

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 20

Minimalne doświadczenie: Bez doświadczenia

Wykształcenie: Bez wykształcenia

Branża: Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Inne

Brytyjska firma poszukuje kandydatów chętnych do pracy, którzy chcieliby pomagać osobom starszym w ich prywatnym środowisku.

Opiekunka środowiskowa

Lokalizacja: Watford, północno-zachodni region miejski Londynu

Charakterystyka pracy:

Oferta pracy wiąże się z wspieraniem osób starszych, potrzebujących pomocy w codziennym życiu oraz zapewnieniem im pełnej opieki i pomocy, tak aby czuli się dobrze i bezpiecznie we własnych domach.

Jeśli lubisz pracę z ludźmi, jesteś aktywna, wolisz pracę w ruchu od spędzania całego dnia pracy w jednym miejscu - TO JEST TO OFERTA DLA CIEBIE !!

Możesz chodzić pieszo do miejsca pracy lub dojeżdżać służbowym samochodem.

Zakres obowiązków:

• Praca polega na odwiedzaniu osób starszych w ich własnych domach

• Pomoc przy toalecie, przy ubieraniu, sporządzaniu i spożywaniu posiłków, podawaniu leków

• Prace domowe: zakupy, załatwianie formalności np. w urzędach, pranie, gotowanie, utrzymywanie domu w czystości

• Rozmowy, spacery i zachęcanie do aktywności towarzyskiej

• Ogólna troska o powierzoną osobę i o jej dobre samopoczucie (fizyczne i psychiczne)

Wymagania stawiane kandydatom:

• Znajomość języka angielskiego - warunek konieczny

• Chęć niesienia pomocy, empatia, życzliwość i otwartość na ludzi

• Doświadczenie w pracy o podobnym charakterze (opieka nad chorymi lub starszymi osobami) - może być też doświadczenie zdobyte podczas praktyk lub pracy jako wolontariusz

• Predyspozycje do pracy z osobami wymagającymi opieki, chęć niesienia pomocy, empatia, życzliwość i otwartość na ludzi

• Mile widziane prawo jazdy (istnieje opcja dla osób bez prawa jazdy)

Oferujemy:

• Stałe, legalne zatrudnienie na cały etat w Watford (północno-zachodni region miejski Londynu)

• Atrakcyjne wynagrodzenie: 16 640 GBP brutto/rocznie przy 40 godzinach pracy w ciągu tygodnia, czas na podróż do domów podopiecznych jest również płatny (stawka godzinowa wynosi 8 GBP brutto)

• Gwarantujemy 40 godzin pracy w tygodniu oraz pracę w nadgodzinach dla osób chętnych (praca zmianowa, również w weekendy)

• Zapewniamy zakwaterowanie (w pełni wyposażone mieszkania w cenie max.100 GBP tygodniowo wraz z rachunkami, w pokojach jednoosobowych)

• Osobom, które posiadają prawo jazdy i są gotowi do prowadzenia samochodu w UK zapewniamy samochód i jazdy doszkalające

• Darmowe kursy wprowadzające dla wszystkich nowych pracowników

• Pomoc w załatwianiu formalności związanych z wyjazdem

Wybrani kandydaci zostaną zaproszeni do Warszawy na spotkania rekrutacyjne z pracodawcą brytyjskim 06.08.2015.