Opiekunka / rodzina amerykańska / Mokotów / ok. 20 godz. tyg.

Prowork.PL

00-040 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Klient ProworkPL amerykańska rodzina w Warszawie poszukuje doświadczonej niani do opieki nad 8 miesięcznym dzieckiem. Praca od października 4-6 godzin dziennie, 3-5 razy w tygodniu. Jeśli chcesz pracować jako niania na dla międzynarodowej rodziny w Warszawie/Mokotów, prześlij CV. Expat family in Warsaw is looking for nanny /babysitter in Warsaw from October 2016.

Opis stanowiska
Amerykańska rodzina w Warszawie/Mokotów poszukuje doświadczonej opiekunki do opieki nad 8 miesięcznym synkiem. Elastyczne godziny pracy między 8.00-17.00, 3-5 razy w tygodniu.
Obowiązki: samodzielna opieka nad dzieckiem, podawanie posiłków, zabawy z dzieckiem. Mile widziana studentka z dobrym angielskim i doświadczeniem w opiece nad dziećmi.

Wymagania

Doświadczenie w pracy z małymi dziećmi
Referencje od poprzednich pracodawców
Dobry angielski
Dyspozycyjność

Warunki
20 zł/godz.
Elastyczne godziny pracy: między 8.00-17.00, 3-5 razy w tyg., ok. 4-6 godzin dziennie

Procedura rekrutacyjna
W przypadku zainteresowania ofertami pracy jako niania /nanny for expat family in Warsaw
prosimy o przesłanie CV w j. angielskim oraz rejestrację na naszej stronie.

ProworkPL Profesjonalny dobór personelu do opieki
ul. Warecka 8/46, 00-040 Warszawa
Wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia - certyfikat nr 9116. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu dokumentów i skutecznym podjęciu pracy za granicą.

Prezentacja firmy

Prowork PL Profesjonalny dobór personelu <br/>ProworkPL MED - Rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Inne