Opiekunka, pielęgniarka osób starszych w Niemczech

HDOmedical Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

HDOmedical Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie to grupa spółek specjalizujących się w usługach opieki nad osobami starszymi w miejscu ich zamieszkania w Polsce i w Niemczech. Wszystkie spółki zajmują się świadczeniem usług z zakresu koordynacji i organizacji kompleksowej opieki domowej nad osobami o ograniczonej samodzielności. Mając na uwadze dobro naszych podopiecznych, z największą starannością podchodzimy do procesu rekrutacji personelu opiekuńczego. Swoim pracownikom gwarantujemy bardzo dobre wynagrodzenie i warunki pracy. Zapewniamy ciągłość zatrudnienia.

Opiekunki, pielęgniarki osób starszych w Niemczech - Najlepsze wynagrodzenie!

Firma HDOmedical/ HDOSeniorenbetreuung prowadzi stały nabór pielęgniarek i opiekunek/nów osób starszych w Niemczech. Posiadamy własne biuro, które gwarantuje wsparcie i opiekę zatrudnionym przez nas pracownikom.

Jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem i wiele osób dzięki nam znalazło stabilne miejsce pracy.

DOŁĄCZ DO NAS JEŚLI:

  • Jesteś gotowy/a do wyjazdu do Niemiec
  • Masz doświadczenie w opiece
  • Posługujesz się językiem niemiecki w stopniu co najmniej komunikatywnym
  • Mile widziane prawo jazdy kategorii B
  • Jesteś cierpliwy/a i empatyczny/a

NASZA OFERTA:

  • Praca w pełni legalna w oparciu o umowę zlecenie + opłacone składki ZUS
  • stawkę miesięczną netto od 1150 € do 1600€
  • Zwrot kosztów podróży 180 €
  • Premie świąteczne i noworoczne
  • Premie za ciągłość pracy
  • Ubezpieczenie EKUZ (Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego) oraz kartę A1
  • Gwarantujemy pracę w sprawdzonym miejscu oraz opiekę Koordynatora w Niemczech i w Polsce
  • Zakwaterowanie, wyżywienie

SPOSÓB APLIKOWANIA

Osoby chętne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji proszę o wysłanie aplikacji (cv+zdjęcie) za pomoca opcji "Aplikuj".

Prezentacja firmy

HDOmedical Sp. z o.o. należy do Grupy HDOmedical – lidera branży usług o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Inne, Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna