Opis stanowiska pracy

EPSN Workforce Poland wraz z Cornwall Care poszukuje Opiekunów/Opiekunek zainteresowanych pracą stałą w domach opieki o podwyższonym standardzie.

Spotkaj się bezpłatnie z pracodawcą JUŻ w połowie października 2016 roku w Warszawie, w siedzibie firmy EPSN Workforce Poland, ul. Grzybowska 2/48!

Zakres obowiązków:
-Profesjonalna opieka medyczna dla rezydentów domu opieki
-Pomoc pacjentom w codziennych czynnościach (toaleta, ubieranie się, mycie, poruszanie się)
-Organizacja czasu wolnego
-Raportowanie do Home Manager

Oferta:

-Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
-Praca w pełnym wymiarze godzin (37.5 tygodniowo)
-Atrakcyjne wynagrodzenie – 7.85 GBP
-Pełne wsparcie w relokacji (opłacone przeloty, zakwaterowanie opłacone do 6 tygodni)
Wstępne szkolenia zawodowe
-System bonusów (500 GBP na start)

Wymagania

-Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
-Udokumentowane doświadczenie w opiece nad osobami starszymi min. 6 miesięcy
-Motywacja do relokacji

Zainteresowanych ofertą oraz udziałem w spotkaniu prosimy o przesłanie CV w języku angielskim za pośrednictwem strony.

Więcej o pracodawcy: Cornwall Care – największa niezależna sieć domów opieki w 16 lokalizacjach (m.in. Saint Ives, Newquay, Callington, Liskeard), zatrudniająca ponad 1,300 osób i świadcząca profesjonalne usługi medyczne dla blisko 1 tys. pacjentów na obszarze UK.

Prezentacja firmy

EPSN Workforce działa w 11 krajach UE w obszarze rekrutacji międzynarodo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
1 rok
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia