Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku opiekunka osób starszych do pracy w domach opieki w Wielkiej Brytanii w następujących rejonach .

SNETTISHAM OKOLICE KINGS LYNN

Wymagania :

  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dyspozycyjność (praca na nocnych zmianach w razie potrzeby )
  • sympatyczne usposobienie, odpowiedzialność , cierpliwość

Oferujemy :

  • wynagrodzenie od 6.50 GB na /h
  • gwarantowanych od 35 godzin tygodniowo
  • zakwaterowanie w pełno wyposażonym mieszkaniu 8 minut drogi piechotą od miejsca pracy

Wymagania

Zainteresowanych prosimy o wysyłanie CV w języku angielskim z dopiskiem: care assistant- KINGS LYNN.

Prezentacja firmy

ASTRAL INTERNATIONAL LIMITED jest agencją rekrutacyjną od 1989 roku... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia