Opiekunka osób starszych

Acquire Care Ltd

Wielka Brytania Oxford, zagranica

Opis stanowiska pracy

Acquire Care poszukuje pracowników do pracy w charakterze opiekunki nad starszymi ludźmi w Oxfordzie. Zapewniamy umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin (40 godzin tygodniowo plus nadgodziny) z możliwością jej przedłużenia. Praca polega na udzielaniu pomocy starszym ludziom w ich życiu codziennym, higienie osobistej, ubiorze, pożywieniu oraz utrzymaniu porządku w domu. Pracownicy odwiedzają klientów w ich domach, więc potrzebne jest prawo jazdy.  Udzielamy pomocy w znalezieniu zakwaterowania oraz przeprowadzamy niezbędne szkolenia.Zapewniamy stabilizację, pracę w środowisku życzliwych Iudzi oraz pomoc w załatwieniu formalności związanych z pobytem.
Oferujemy:
-umowa o pracę z możliwością przedłużenia(poszukujemy pracowników, którzy chcieliby zostać w naszej firmie)
-9,88 GBP brutto na godzinę,
-stałą ilość godzin (40 godzin tygodniowo) z możliwością nadgodzin,
-szkolenie,
-pomoc w znalezieniu zakwaterowania,
-samochód służbowy,
-pracę w przyjaznym otoczeniu.

Wymagamy:
-ważny paszport, dowod osobisty
-komunikatywna znajomość języka angielskiego.
-prawo jazdy

 Acquire Care jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą w sektorze opieki socjalnej. Staramy się świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, aby nasi klienci oraz pracownicy byli usatysfakcjonowani.

Prezentacja firmy

Acquire Care jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą w sektorze... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/06/2019
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
6 000PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Opieka nad osobami starszymi, Praca Opieka nad dzieckiem