Opis stanowiska pracy

Agencja STEMAT Sp. z o.o. Work Agency Sp. K. (nr 17765) poszukuje osób chętnych do pracy!

Obecnie dla naszego niemieckiego klienta poszukujemy osoby na stanowisko opiekunki osoby starszej

Opis stanowiska:

  • opieka nad osobą starszą (codzienne czynności higieniczne, robienie zakupów)
  • osoba starsza jest w pełni sprawna, ma oznaki demencji starczej

Wymagania:

  • prawo jazdy
  • znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny!)

Co oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie 1300 EUR netto/miesiąc
  • zapewnione zakwaterowanie w miejscu zamieszkania osoby starszej

Prezentacja firmy

Agencja STEMAT Sp. z o.o. Work Agency Sp. K. (nr 17665) działa na... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Opieka nad osobami starszymi, Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna, Praca Inne