Opiekun(ka) osób starszych

Assiste Senior

NIEMCY, zagranica

Opis stanowiska pracy

Praca w Niemczech:

PIELĘGNIARKA DLA OSÓB STARSZYCH

- umowa o pracę na czas nieokreślony w wymiarze 40 godzin tygodniowo
- wynagrodzenie od 1600- 2200 € / m-c + nadgodziny.

Prestiżowa niemiecka firma Charlestone obsługująca na terenie całych Niemiec Domy Opieki dla Osób Starszych poszukuje kandydatów chętnych do pracy na stanowisku Pielęgniarka Osób Starszych.
Firma zapewnia pracę na stałe, szkolenie z języka niemieckiego, zamieszkanie, a także możliwość zrobienia kariery.

Poszukujemy osoby posiadające wykształcenie min. 3 -letnie po kierunku pielęgniarstwa, posługujących się językiem niemieckim w stopniu komunikatywnym. Doświadczenie nie jest konieczne.

Zakres obowiązków:
-sprawowanie opieki nad osobą podopieczną oraz udzielanie jej wsparcia emocjonalnego
-pomoc i towarzyszenie w codziennych czynnościach
-pielęgnacja oraz dbanie o zdrowie i higienę osoby podopiecznej
-wspieranie oraz motywowanie osoby podopiecznej do aktywnego spędzania czasu wolnego oraz rozwijanie ich zainteresowań

Wymagania stawiane kandydatkom:

- wykształcenie wyższe min. 3- letnie na kierunkach: pielęgniarstwo
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny
- mile widziane osoby zainteresowane karierą zawodową

Oferujemy:

- stałą pracę, na czas nieokreślony, 40 godzin tygodniowo z możliwością nadgodzin
- atrakcyjne wynagrodzenie od 1600- 2200 €/m-c
- kurs języka niemieckiego
- pomoc w załatwieniu zakwaterowania,
- rozwój osobisty i zawodowy
- ciekawą karierę
- możliwość awansu

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem w języku polski i niemieckim.

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się organizacją opieki dla Starszych Osób w domach ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
30
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Inne, Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna