OPIEKUNKA osób starszych

Personnel Solutions Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

Miejsce pracy: Niemcy

Odwiedź nas w Katowicach

ul. Jana III Sobieskiego 11

Zapraszamy na portal dla opiekunek, gdzie znajduje się wiele informacji na temat pracy opiekunki w Niemczech. Są tu aktualne oferty pracy, przydatne zwroty z języka niemieckiego, porady oraz forum!

Wpisz w google: pewna opieka i odwiedź nasz portal!

PEWNA OPIEKA w pracy tylko z nami!

OFERUJEMY:

Zatrudnienie w oparciu o UMOWĘ O PRACĘ wraz z odprowadzanymi składkami – możliwość korzystania z opieki zdrowotnej po powrocie z Niemiec.

Atrakcyjne zarobki oraz system premiowy.

Opłaconą i zorganizowana podróż do Niemiec i z powrotem.

Darmowe zakwaterowanie i wyżywienie.

• Ubezpieczenie w Niemczech - Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ).

• Wsparcie koordynatora za granicą i w Polsce.

• Dogodne terminy wyjazdów.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Wspieranie podopiecznego przy wykonywaniu codziennych czynności takich jak:

poruszanie się, dbanie o higienę, ubieranie, pomoc w przygotowaniu i spożywaniu posiłków, utrzymanie porządku (pranie, odkurzanie…), robienie zakupów.

• Towarzyszenie i organizowanie podopiecznemu czasu (wspólne spacery, gry, rozmowy).

WYMAGANIA:

• Komunikatywna znajomość j. niemieckiego umożliwiająca porozumienie się z podopiecznym.

• Doświadczenie w opiece nad osobą starszą lub chorą (minimum 6 m-cy).

• Cierpliwość, wyrozumiałość, pogodne usposobienie.

• Mile widziane prawo jazdy z praktyką w prowadzeniu samochodu, referencje, kursy z zakresu opieki, wykształcenie medyczne.