Opis stanowiska pracy

Poszukujemy dla naszego Klienta na terenie południowych Niemiec kandydatów na stanowiska:
OPIEKUNKA/OPIEKUN

w domu spokojnej starości i domu opieki
w okolicach Baden-Baden (land Baden-Wuertenberg)

Zakres prac
-opieka pielęgnacyjna i aktywizacyjna oraz pomoc w codziennych czynnościach: ubieranie, mycie, jedzenie
- codzienne prace na oddziale

Oferujemy:
- wynagrodzenie wg stawki 9-10€/godz. brutto, dodatki zmienne i świąteczne
- zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę (do zapłaty we własnym zakresie)
- umowa zgodnie z przepisami niemieckimi na czas nieokreślony

Wymagania

Wymagane:
- znajomość j. NIEMIECKIEGO przynajmniej na poziomie komunikatywnym
- doświadczenie w opiece w podobnych ośrodkach min. 2 lata
- dobry stan zdrowia, dyspozycyjność i niekaralność

Mile widziane / Preferowane
- wykształcenie zawodowe o podobnym kierunku
- posiadanie własnego samochodu osobowego
- gotowość długoterminowego podjęcia pracy

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją polskich pracowników do p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
6-12 miesięcy
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
5 700PLN - 6 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Inne