Opiekunka osób starszych

Curaform 24 sp. zo.o.

Niemcy, Hamburg, zagranica

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy Panią ze znajomością języka niemieckiego do pracy w opiece.

WYMAGANIA :Pani z doświadczeniem w opiece, niepalący/ niepaląca, język NIEMIECKI w stopniu komunikatywnym

OPIS PODOPIECZNEGO: Pan 93 lat, 68kg/170cm; ma protezę biodrową (lewa strona), Porusza się z rolatorem lub przy pomocy laski. Trzeba uważać by nie upadł. Umysłowo pan jest sprawny. W toalecie jest samodzielny. Samodzielnie też je. Pan jest osobą wykształconą o wielu zainteresowaniach m.in wiadomości, ogród.

Warunki pobytowe: Dom jednorodzinny, poza centrum miasta 5 pokoi, zakupy ok 10 min. DLA OPIEKUNKI: oddzielny pokój,TV, Internet.

OBOWIĄZKI: pomoc przy: higienie ciała, ubieraniu , zakupy, gotowanie, pranie, kwiaty , spacery na wózku inwalidzkim. Pomoc w codziennym życiu domowym. Będzie winda na schodach.

Zapraszamy do aplikowania za pomocą opcji "Apliluj" lub do kontaktu:

Curaform 24 sp.z o.o.

Tel.: 32 33-93-106,107 ; 530 074 204

Prezentacja firmy

Zatrudniamy Opiekunki / Opiekunów chętnych do wyjazdów za granicę, <br/>... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Opieka nad osobami starszymi, Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna, Praca Inne