Opiekunka osób starszych ze znajomością języka niemieckiego

Mikroserwis

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Opiekunka osób starszych

Zakres obowiązków obejmuje kompleksową opiekę nad osobą starszą (czynności higieniczne i pielęgnacyjne), przygotowanie posiłków i utrzymywanie porządku w miejscu pracy.

Poniżej przesyłam treść oferty zapisanej w naszym systemie.

Słowa po angielsku po publikacji oferty na portalu będą po polsku:

Wymagania:

Mile widziana kobieta, lat 30-60; komunikatywna znajomość języka niemieckiego, doświadczenie w opiece (referencje będą dodatkowym atutem).

Mile widziane kandydatki, które pracowały już jako opiekunki w Niemczech/ za granicą.

Prezentacja firmy

Mikroserwis - pośrednictwo pracy w kraju i za granicą, biuro au p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
2-3 miesiące z możliwością przedłużenia
Liczba wakatów:
50
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
4 865PLN - 6 486PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
zwrot kosztów podróży
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia