Opiekunka Osób Starszych z dobrą znajomością języka niemieckiego - praca od zaraz

InterKadra Sp. z o.o.

Toruń, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Toruń, Bydgoszcz

Opiekunka Osób Starszych

Miejsce pracy: Niemcy

Numer referencyjny: OOS/D

Obowiązki

  • proste prace domowe (gotowanie, sprzątanie, robienie zakupów)
  • opieka pielęgnacyjna i aktywizacyjna (pomoc w codziennych czynnościach, troska o powierzoną osobę, o jej dobre samopoczucie)

Wymagania:

  • minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku
  • przyjazne i pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych
  • dobry stan zdrowia
  • mile widziane czynne prawo jazdy kat B

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • legalne zatrudnienie,
  • atrakcyjne miesięczne wynagrodzenie: 850-1300 Euro/netto (zależne od znajomości języka niemieckiego i kwalifikacji opiekunki)
  • zapewnione nieodpłatne zakwaterowanie i wyżywienie i transport
  • ofertę pracy dostosowaną do kwalifikacji i indywidualnych oczekiwań kandydatki
  • elastyczne terminy i zasady wyjazdów

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.