opiekunka osób starszych Niemcy

Job & Work Germany Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Jeśli znasz język niemiecki oraz masz doświadczenie w opiece nad chorymi i starszymi ludźmi - zapraszamy do kontaktu!

Oferujemy:

legalne zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę,

ubezpieczenie niemieckie w AOK,

WYNAGRODZENIE DO 1500 EURO NETTO W SKALI MIESIĄCA

opiekę polskojęzycznego koordynatora,

bezpłatny przejazd, zakwaterowanie i wyżywienie

Osoby bez znajomości języka niemieckiego oraz bez doświadczenia w opiece nie będą brane pod uwagę!

Wymagania

Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi

Prezentacja firmy

Firma Job & Work Germany to rzetelny partner w znalezieniu właści... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
2-3 miesiące
Liczba wakatów:
40
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
6 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Ochrona, Praca Praca w hotelu / Turystyka