Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Niemcy, Aachen
Numer referencyjny: OOS/DE/08.01A

Nie czekaj na wyjazd! Rozpocznij pracę nawet w ciągu tygodnia.

Obowiązki:

Opieki potrzebuje pani 88 l., która ma demencję, wszczepioną zastawkę serca oraz niedosłyszy, nosi aparat słuchowy. Seniorka porusza się przy balkoniku, trzeba jej pomóc szczególnie podczas kąpieli oraz przy ubieraniu. Pani chodzi sama do toalety, jednak asekuracyjnie zakładane są wkładki. Trzeba pomóc przy ich zakładaniu i wymianie. Rolą opiekunki będzie prowadzenie domu: gotowanie, dbanie o porządek, pranie i prasowanie. Osoba sprawująca opiekę robi zakupy. Trzeba gotować według ustalonej diety, ubogiej w sól i tłuszcze. Czas wolny ustala się z córką seniora, która mieszka w sąsiedztwie. Raz w tygodniu pani uczęszcza do dziennego domu opieki, wtedy opiekunka ma całe wolne popołudnie.

Warunki mieszkaniowe:

Pani mieszka w domu z ogrodem sama. Ogrodem zajmuje się ogrodnik. Pani zajmuje parter, opiekunka ma do dyspozycji całe piętro, w tym oddzielną łazienkę. Są bardzo dobre warunki zakwaterowania. Mniejszy sklep jest w sąsiedztwie, do większego jeździ się z córką seniorki. Rodzina podopiecznej mieszka w tej samej miejscowości, często ją odwiedza i jest zaangażowana w opiekę.

W ATERIMA MED zapewniamy:

- legalne i bezpieczne zatrudnienie,
- atrakcyjne wynagrodzenie i wysokie premie za polecenia nowych Opiekunek,
- pełną organizację i pokrycie kosztów podróży,
- sprawdzone i pewne miejsca pracy,
- pakiet prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego,
- ofertę dopasowaną do doświadczenia, znajomości języka oraz możliwości Opiekuna,
- stałą opiekę ze strony zespołu naszych Koordynatorów,
- zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy,
- stałe podnoszenie kwalifikacji językowych (zajęcia stacjonarne, kursy internetowe).

Dołącz do najlepiej zaopiekowanych Opiekunek!

Prezentacja firmy

ATERIMA MED jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną a... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia