Opiekunka osób starszych - Niemcy (zastępstwa 4-8 tygodni)

(Nie używany) ATERIMA MED old tylko system infopracowy

Kraków, 30-644, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Oferta:

  • legalne i bezpieczne zatrudnienie (opłacane składki ZUS)
  • atrakcyjne wynagrodzenie: 1000-1400 EUR/netto za miesiąc pracy
  • sprawdzone miejsca pracy
  • możliwość korzystania z prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego
  • zlecenie dopasowane do doświadczenia, stopnia znajomości języka oraz oczekiwań opiekuna/opiekunki
  • darmowe zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy,
  • pomoc i stały dozór nad komfortem pracy ze strony zespołu pracowników ATERIMA-MED

Obowiązki:

  • sprawowanie podstawowej opieki oraz wsparcie podopiecznego w codziennych czynnościach
  • proste prace domowe

Wymagania

  • znajomość języka niemieckiego umożliwiająca komunikację
  • praktyczne doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku,
  • gotowość do podjęcia pracy za granicą na czas od 4-8 tygodni

Prezentacja firmy

ATERIMA MED jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną a... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/05/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
60
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
4 000PLN - 5 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia