Opiekunka osób starszych Niemcy. Wysokie zarobki.

ULife Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Ulife jest dynamicznie rozwijającą się firmą, zapewniająca prace w opiece osób starszych na dogodnych warunkach .Wybierając naszą firmę dajemy pewność, że wszystkie zlecenia są rzetelnie sprawdzone przez naszych agentów w Niemczech , a wszelkie formalności związane z organizacja wyjazdu jak i transportem leżą po naszej stronie dzięki czemu zapewniamy jakość naszych usług na najwyższym poziomie.Gwarantujemy terminowe wynagrodzenia oraz długotrwałą współprace, oraz wysokie dodatki świąteczne.

Rekrutujemy osoby z całej Polski niezależnie od miejsca zamieszkania !

Twoje zadowolenie – Naszym celem !

Oferujemy:

  • Wysokie zarobki i terminowe wypłaty wynagrodzenia
  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
  • Stałą opiekę koordynatora – dostępność 24 h/7 dni
  • Pokrywamy wszelkie koszty transportu - wyjazdu/przyjazdu
  • Wysokie premie i bonusy
  • Pełne zakwaterowanie oraz wyżywienie
  • Pełne ubezpieczenie zdrowotne w Polsce jak i w Niemczech
  • Opłacanie składek ZUS
  • Wyrobienie karty EKUZ – Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego
  • Wynagrodzenie w PLN lub Euro

Zakres obowiązków:

  • Opieka nad osobą starszą w domu klienta
  • Prowadzenie gospodarstwa domowego
  • Pomoc w codziennych czynnościach
  • Czuwanie nad bezpieczeństwem podopiecznego

Wymagania:

  • Minimum podstawowa znajomość języka Niemieckiego
  • Mile widziane doświadczenie w opiece
  • Mile widziane certyfikaty oraz referencje
  • Chęć do pracy
  • Pogodne usposobienie

tel: 58 380 23 45

Prezentacja firmy

Nasza marka to więcej niż tylko znak czy logo. „ULife” jest uciel... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/01/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
3 800PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
za święta
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna, Praca Inne, Praca Praca w hotelu / Turystyka