Opiekunka osób starszych - Niemcy. Wyjedź z nami w maju i odbierz letnią premię!

(Nie używany) ATERIMA MED old tylko system infopracowy

Niemcy/ Różne miejscowości/ domy prywatne, zagranica

Opis stanowiska pracy

Wyjedź z nami w maju i odbierz letnią premię!

Poszukujemy osób na stanowisko:

Opiekunka osób starszych z j. niemieckim

Miejsce pracy: Niemcy/ Różne miejscowości/ domy prywatne

Nie czekaj na wyjazd! Rozpocznij pracę nawet w ciągu tygodnia!

W ATERIMA MED zapewniamy:

- legalne i bezpieczne zatrudnienie,
- atrakcyjne wynagrodzenie (nawet do 1350 euro),
- sprawdzone i pewne miejsca pracy,
- jakość obsługi niespotykaną u konkurencji,
- pakiet prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego,
- ofertę dopasowaną do doświadczenia, stopnia znajomości języka oraz oczekiwań opiekuna,
- stałą opiekę ze strony zespołu naszych Koordynatorów,
- organizację podróży,
- zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy,
- stałe podnoszenie kwalifikacji językowych (zajęcia stacjonarne, kursy internetowe).

Dołącz do najlepiej zaopiekowanych Opiekunek!

Prezentacja firmy

ATERIMA MED jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną a... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia