Opiekunka osób starszych Niemcy 2400 € za kontrakt

ULife Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Opiekunka osób starszych Niemcy 2400 € za kontrakt + 140 € Święta Wielkanocne

OFERUJEMY:

• Wysokie zarobki , wypłaty w EURO od 2400€ za kontrakt

• Terminowe wypłaty wynagrodzenia

• Legalne zatrudnienie na terenie Niemiec

• Odprowadzanie składek ZUS w Niemczech(Pełne ubezpieczenie AOK na terenie Niemiec )

• Możliwość ubiegania się o emeryturę w Niemczech

• Sprawdzone zlecenia przez naszych agentów

• Bezpieczeństwo zatrudnienia – umowa zlecenie

• Zakwaterowanie oraz wyżywienie

• Pokrywamy koszty podróży jak i ją organizujemy

• Brak ukrytych kosztów

• Stała współpraca

• Dysponujemy również krótkimi zleceniami na zastępstwo 4/6 Tygodni

• Na terenie kraju dysponujemy prywatnym ubezpieczeniem zdrowotnym mającym 9000 placówek w całej Polsce! (czas oczekiwania na wizyte lekarska 24h od momentu zgłoszenia nie jak w Zusie 2 lub 3 miesiące)

WYMAGANIA :

• Znajomość języka Niemieckiego w stopniu komunikatywnym

• Gotowość do wyjazdu

• Mile widziane doświadczenie w opiece nad osobami starszymi

• Prawo jazdy kat. B – będzie dodatkowym atutem

• Cierpliwość

• Pogodne usposobienie

• Chęć do pracy

OBOWIĄZKI :

• Opieka nad osobą starszą w domu klienta

• Prowadzenie gospodarstwa domowego

• Pomoc w codziennych czynnościach

• Czuwanie nad bezpieczeństwem podopiecznego

Rekrutujemy osoby z całej Polski niezależnie od miejsca zamieszkania !

Twoje zadowolenie –Naszym celem !

Kontakt tel. : 58 380 23 45

Ulife jest dynamicznie rozwijającą się firmą, zapewniająca prace w opiece osób starszych na dogodnych warunkach .Wybierając naszą firmę dajemy pewność, że wszystkie zlecenia są rzetelnie sprawdzone przez naszych agentów w Niemczech , a wszelkie formalności związane z organizacja wyjazdu jak i transportem leżą po naszej stronie dzięki czemu zapewniamy jakość naszych usług na najwyższym poziomie. Gwarantujemy terminowe wynagrodzenia oraz długotrwałą współprace, oraz wysokie dodatki świąteczne.

Prezentacja firmy

Nasza marka to więcej niż tylko znak czy logo. „ULife” jest uciel... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
6 000PLN - 12 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
800
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia