Opiekunka osób starszych na terenie miasta Wałbrzych

Fundacja Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych FENIKS

Wałbrzych, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Fundacja "Feniks" poszukuje do pracy :

Opiekunki z doświadczeniem do świadczenia usług opieki nad osobą starszą, chorą, niepełnosprawną na terenie miasta Wałbrzycha w domu pacjenta.
Do podstawowych obowiązków należeć będzie (w zależności od potrzeb):

- sprawowanie bezpośredniej opieki nad osobą starszą, chorą, niepełnosprawną
- utrzymanie higieny
- robienie zakupów
- sprzątanie
- spacery
- inne

Dokładne informacje pod nr telefonu 663 171 113

Wymagania

warunek niezbędny: aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności lub renty 2 grupy,
wykształcenie podstawowe,
doświadczenie w sprawowaniu opieki nad osobami starszymi, niepełnosprawnymi,

Prezentacja firmy

Jesteśmy Fundacją zatrudniającą osoby niepełnosprawne z drugą gru... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/06/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
500PLN - 2 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia