Opiekunka/Opiekun Osób Starszych

FDP Jacek Czernecki

Droginia k/Myślenic, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Centrum Seniora w Drogini - nowoczesny ośrodek zapewniający kompleksową opiekę medyczną i pielęgniarską, rehabilitację, terapię zajęciową oraz organizację wolnego czasu osobom starszym, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

Opiekun / Opiekunka Osób Starszych

Zakres obowiązków:

• opieka mobilizująco - aktywizacyjna osób starszych (wspólne gry, spacery, rozmowy)

• wsparcie osób starszych w codziennej pielęgnacji (higiena osobista, posiłki, przebieranie się)

• rozpoznawanie i rozwiązywanie problemów opiekuńczych osób starszych

• asystowanie pielęgniarce przy wykonywaniu zabiegów pielęgniarskich

• pomaganie i wspieranie osób starszych w trakcie zabiegów rehabilitacyjnych

• współpraca z lekarzami i personelem pierwszego kontaktu (pielęgniarki, fizjoterapeuci)

Oferujemy:

• elastyczny czas pracy (umowa o pracę, umowa zlecenie lub współpraca - własna działalność gospodarcza)

• pracę zgodną z kwalifikacjami i predyspozycjami

• wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia

• możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

• otwartą i przyjazną atmosferę pracy

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

• wykształcenie średnie, kierunkowe (opiekun osób starszych, opiekun medyczny)

• udokumentowane min. 1-letnie doświadczenie praktyczne w zakresie opieki nad osobami starszymi

• mile widziany certyfikat ukończenia kursu opiekuna osób starszych, opiekuna medycznego

• bardzo dobre zdolności interpersonalne, w szczególności łatwość nawiązywania kontaktów

z osobami w każdym wieku

• odpowiedzialność, troskliwość oraz przyjazne i pogodne nastawienie

• wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne

• umiejętność pracy indywidualnej oraz w zespole

Prezentacja firmy

<br/> <br/>Zespół Doradców Podatkowych Jacek Czernecki sp. z o. o. to j... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia