Opiekunka/Opiekun osób starszych w Niemczech

APN Praca w Holandii

Opole, zagranica

Opis stanowiska pracy

APN świadczy usługi opiekuńcze na rzecz osób starszych w Niemczech. Podczas pobytu w Niemczech pracownicy przebywają w delegacji na podstawie formularza A1. Do obowiązków opiekunek należy wspieranie osób starszych w życiu codziennym.

Oferujemy
- legalne zatrudnienie
- ubezpieczenie
- atrakcyjne zarobki
- bezpłatne zakwaterowanie

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojego CV wraz z aktualnym zdjęciem lub kontakt telefoniczny

APN
ul. ks. Hugona Kołłątaja 8/4-5
45-064 Opole

Prosimy o dołączeniu klauzuli: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997r., Dziennik Ustaw Nr 133 Poz.883).

Wymagania

Wymagania
- bardzo dobra/ dobra /komunikatywna znajomość j.niemieckiego
- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
- mile widziane prawo jazdy

Prezentacja firmy

Agencja Pracy APN posiada piętnastoletnie doświadczenie w zatrudnianiu p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
4 300PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inne