OPIEKUNKA/ OPIEKUN OSÓB STARSZYCH W NIEMCZECH

A&J Partners Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

Od: A&J Partners Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Niemcy

Początki istnienia A&J Partners to 2005 r. – od tego też czasu działamy na rzecz przedsiębiorców oraz osób poszukujących pracy. Nasz zespół tworzą ludzie posiadający pasję oraz doświadczenie w branży. Szeroki zakres świadczonych przez nas usług, głęboka troska o zaspokojenie indywidualnych potrzeb każdego Klienta, jak również zaangażowanie z jakim podchodzimy do powierzanych nam projektów przekładają się na sukcesy, które odnosimy od ponad 10 lat w każdym z obszarów naszej działalności. Specjalizujemy się w świadczeniu usługi opieki domowej dla osób dorosłych w Niemczech.

Zarobki do 1500 Euro + Premie Świąteczne

Zakres obowiązków:

  • Sprawowanie opieki nad osobami starszymi i chorymi w domach prywatnych,
  • Prace związane z prowadzeniem domu ( zakupy, sprzątanie, przygotowywanie posiłków)
  • Podstawowa pielęgnacja podopiecznego (kąpiel, toaleta)
  • Dbanie o dobre samopoczucie podopiecznego

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprawowaniu opieki nad osobą starszą /chorą
  • Cierpliwość
  • Empatia
  • Komunikatywność
  • Zaangażowanie w pracę
  • Wysoka kultura osobista
  • Uczciwość

Oferujemy:

  • Legalną pracę ,
  • Bezpłatną naukę języka niemieckiego,
  • Dokument A1 oraz kartę EKUZ,
  • Odprowadzanie składek na ubezpieczenie zdrowotne, emerytalne, rentowe, wypadkowe FGŚP
  • Darmową pomoc prawną w zakresie zajęć wierzytelności przez komornika,
  • Elastyczne terminy wyjazdów,
  • Pokrycie kosztów przejazdu,
  • Zakwaterowanie, wyżywienie,
  • Stałą opiekę naszych pracowników,

Osoby spełniające powyższe wymagania oraz zainteresowane ofertą pracy zapraszamy do przesłania CV wraz z listem motywacyjnym oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez A&J Partners sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.).