Opiekunka / Opiekun osób starszych w Niemczech

Medira Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

Miejsce pracy: Niemcy

MEDIRA specjalizuje się w usługach opieki i pomocy domowej dla osób starszych i chorych na terenie Niemiec. Współpracujemy z niemieckimi agencjami, oferujemy sprawdzone oferty pracy, które dopasowujemy do kwalifikacji i preferencji Kandydatów. Naszym Opiekunom zapewniamy opiekę koordynatorów oraz legalne i bezpieczne zatrudnienie.

Stale poszukujemy kandydatów na stanowisko Opiekunki/Opiekuna osób starszych w Niemczech.

Opis stanowiska:

  • opieka nad osobą starszą
  • towarzyszenie i pomoc w życiu codziennym
  • prowadzenie gospodarstwa domowego

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • mile widziane doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
  • ciepłe i przyjazne usposobienie

Oferujemy:

  • legalnie zatrudnienie (odprowadzamy składki do ZUS od średniej krajowej, zapewniamy zaświadczenie A1 i kartę EKUZ)
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie do 1400 EUR netto (na rękę)
  • premie świąteczne
  • wynagrodzenie wypłacane zawsze terminowo
  • opiekę koordynatorów w Polsce i w Niemczech
  • organizację i pokrycie kosztów podróży w obie strony
  • wyżywienie i zakwaterowanie w domu podopiecznego
  • dodatkowe bogate ubezpieczenie podróżne
  • ofertę pracy dostosowaną do kwalifikacji i indywidualnych oczekiwań Kandydatów
  • elastyczne terminy i zasady wyjazdów

Prosimy przesyłać CV ze zdjęciem.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Numer wpisu w KRAZ: 11300

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.