OPIEKUNKA/OPIEKUN OSÓB STARSZYCH W NIEMCZECH

Expert Mangold Jobeu Sp. z o.o. Sp. k.

Baden-Württemberg, Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

WYMAGANIA:

doświadczenie w opiece
minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
odpowiedzialność, ciepło i empatia wobec podopiecznych
otwarta, serdeczna postawa wobec innych
mile widziane prawo jazdy kat.B

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

opieka nad podopieczną lub podopiecznym, pomoc przy podstawowych czynnościach: gotowanie, sprzątanie, higiena ciała, pomoc w jedzeniu, pomoc w chodzeniu i ubieraniu, robienie zakupów, sprzątanie domu

ZAPEWNIAMY:

bardzo miłą atmosferę w domu
legalną pracę (opłacamy ZUS, karta EKUZ )
gwarancję terminowej wypłaty wynagrodzenia
bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie na miejscu
darmowy przejazd w obie strony

Prezentacja firmy

Expert Mangold Jobeu sp. z o. o. sp. k. jest działającą na rynku ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/03/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
500
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Inne, Praca Praca na produkcji