OPIEKUNKA / OPIEKUN OSÓB STARSZYCH W NIEMCZECH Z CZYNNYM PRAWEM JAZDY

Work Service Express

Niemcy, zagranica

Miejsce pracy: Niemcy

Agencja Pracy Work Express Sp. z o. o. (certyfikat agencji zatrudnienia nr 1116) poszukuje kandydatów na stanowisko : Opiekun / Opiekunka w Niemczech

Szukasz pracy? Nie musisz - my znajdziemy ją za Ciebie ! Znasz język niemiecki, masz doświadczenie ?

CODZIENNIE MAMY NOWE OFERTY PRACY, WIĘC NIE CZEKAJ I ZGŁOS SIĘ JUŻ DZIŚ !

OBOWIĄZKI :

- Sprawowanie opieki w domach prywatnych nad osobami starszymi
- Pomoc w codziennych czynnościach
- Prowadzenie gospodarstwa domowego
- Dotrzymywanie towarzystwa

OFERUJEMY :

- LEGALNE ZATRUDNIENIE
- BARDZO ATRAKCYJNE ZAROBKI - 1428 euro BRUTTO + PREMIE
- SKŁADKI ZUS OD KWOTY OKOŁO 4055 zł BRUTTO
- DODATEK ZA CZYNNE PRAWO JAZDY
- Dokument A1 / karta EKUZ
- Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie na miejscu
- Stabilne miejce pracy
- Wsparcie ze strony Koordynatora 24h na dobrę
- Zdobądź 300 zł za każdą poleconą osobę - program Bonus Club !

WYMAGANIA :

- Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
- Dobra / komunikatywna znajomość języka niemieckiego - WARUNEK KONIECZNY
- Czynne prawo jazdy - WARUNEK KONIECZNY

MILE WIDZIANE :

- Kursy z zakresu opieki nad osobami starszymi
- Referencje

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.