Opiekunka/Opiekun osób starszych Niemcy - praca od zaraz

MediCare Services Sp z o.o. Sp komandytowa

Gdańsk, Gdynia, Słupsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Do Twoich zadań będzie należało:

- opieka nad osobą starszą w domach prywatnych na terenie Niemiec

- pomoc w codziennych czynnościach

- wspólne spędzanie czasu z podopiecznym

- zajmowanie się gospodarstwem domowym

Co zapewniamy:

- konkurencyjne wynagrodzenie (1000-1500 euro netto) + premia wakacyjna (100-200 euro netto)

- Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ)

- pełny pakiet ubezpieczeń dodatkowych na terenie Polski i Niemiec (OC i NW)

- gwarancja terminowych wypłat

- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy

- bezpłatny dojazd do klienta i powrót do Polski oraz pełna organizacja wyjazdu

- komfort pracy dzięki stałemu wsparciu koordynatorów w Niemczech i w Polsce

Wymagania

Czego oczekujemy od przyszłego Opiekuna/ki:

- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, chorymi albo niepełnosprawnymi za granicą lub w Polsce

- znajomość języka: podstawowa-komunikatywna lub dobra - b. dobra

- prawo jazdy: obojętne

Chcąc zapoznać się z naszymi bieżącymi ofertami pracy zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej.

Prezentacja firmy

MEDICARE SERVICES spółka z o.o. spółka komandytowa, powstała w celu znac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia