Opis stanowiska pracy

Poszukujemy opiekunki / opiekuna osoby starszej z komunikatywną znajomością języka niemieckiego na wyjazd do Niemiec na umowę o pracę lub jednoosobową działalność.

Płacimy wszystkie składki w Niemczech - ubezpieczenie zdrowotne, emerytalne –gwarancja wysokiej niemieckiej emerytury. Dodatkowo przysługuje niemiecki Kindergeld w wysokości ok. 200 euro na miesiąc na każde dziecko.

Gwarantujemy najwyższe zarobki na rynku, wysokie ubezpieczenie w razie wypadku w zw. z wykonywaną pracą, bezpłatną opiekę niemieckiego dentysty i innych lekarzy, możliwość darmowej nauki niemieckiego oraz opiekę konsultanta przed i w trakcie wykonywania pracy oraz darmowe przejazdy do i z pracy.

Oferujemy stałą pracę. Prosimy o zgłoszenia drogą mailową oraz telefonicznie.

BUSINESS MARKETING SERVICE- Pośrednictwo pracy ( Numer licencji: 6771)

Wymagania

- komunikatywna znajomośc niemieckiego (chęć wzięcia udziału w darmowym kursie niemieckiego)
- wysoka motywacja
- gotowosc podjecia pracy w szybkim terminie

Prezentacja firmy

BMS - Agencja Pracy ( Numer licencji: 6771) <br/>Firma BMS jest f... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
100
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
5 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
kindergeld
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Organizacje pozarządowe / Wolontariat, Praca Praca dla studenta, Praca Inne