OPIEKUNKA, OPIEKUN ANGLIA - domy opieki, Live-in, opieka środowiskowa

ONTOS

Wielka Brytania, Anglia, Walia, Szkocja, zagranica

Opis stanowiska pracy

Oferujemy legalną pracę na stanowisku:

Opiekunka / Opiekun osób starszych lub niepełnosprawnych

Wielka Brytania

Kandydaci mogą pracować:

- w domach opieki dla osób starszych (jako Care Assistant),

- w prywatnych domach osób niepełnosprawnych fizycznie (jako Live-in Care Assistant),

- jako opiekun/ka środowiskowa/y odwiedzająca podopiecznych mieszkających w swoich domach.

Pracodawcy brytyjscy oferują:

- legalne zatrudnienie na podstawie brytyjskiego prawa pracy (płatny urlop, dostęp do zasiłków),

- darmowy przelot do UK i transfer do domu opieki,

- kontrakty w domach opieki: na 12 miesięcy lub na czas nieokreślony,

- kontrakty w systemie Live-in: na min. 6 miesięcy,

- stawkę od £6.95 brutto do £8.50 brutto za godzinę pracy w domach opieki,

- wynagrodzenie od £469 brutto do £560 brutto za tydzień pracy w systemie Live-in,

- 36h - 48h pracy w tygodniu w domach opieki, a z nadgodzinami do 60h tygodniowo,

- 70h pracy tygodniowo w systemie Live-in,

- zakwaterowanie: od £50 tygodniowo, zapewnione przez pracodawcę (koszt potrącany z wynagrodzenia) lub bezpłatnie (w systemie Live-in),

- pewność i stabilność zatrudnienia oraz możliwość szkoleń i awansu zawodowego.

Obowiązki opiekuna:

Podopiecznymi są osoby starsze i niepełnosprawne, w tym z demencją, chorobą Alzheimera i innymi chorobami. Praca opiekuna polega na pomocy we wszystkich codziennych czynnościach (m.in. w myciu, ubieraniu, toalecie, utrzymywaniu higieny osobistej, spożywaniu posiłków, przyjmowaniu lekarstw, spacerach). Konkretny zakres obowiązków zależy od potrzeb podopiecznych.

O agencji ONTOS

Jesteśmy polską agencją pośrednictwa pracy zarejestrowaną pod numerem 4824 w KRAZ. Od 2008 roku oferujemy legalną pracę w Wielkiej Brytanii (opieka zdrowotna). Zapewniamy życzliwą i kompetentną - oraz bezpłatną - obsługę osób poszukujących pracy, a także indywidualne podejście do oczekiwań naszych kandydatów. Bezpłatnie przygotowujemy dokumenty niezbędne w procesie rekrutacji, pomagamy zorganizować przejazd na miejsce pracy, zapewniamy pomoc i wsparcie.

Prosimy o przesłanie kompletnego i aktualnego CV w języku angielskim, najlepiej ze zdjęciem.

Wymagania

- ważny paszport,

- co najmniej przeciętna znajomość języka angielskiego – do pracy w domach opieki,

- dobra lub bardzo dobra znajomość języka angielskiego – do pracy w systemie Live-in,

- znajomość zakresu obowiązków i charakteru pracy opiekuna,

- chęć podjęcia pracy na min. 12 miesięcy w domu opieki lub 6 miesięcy w systemie Live-in,

- niekaralność,

- dobry stan zdrowia,

- życzliwość i rzetelność,

- dodatkowo dla kandydatów na stanowisko Live-in: doświadczenie w prowadzeniu samochodu, gotowość do prowadzenia samochodu w UK oraz gotowość do przyjazdu do UK na szkolenie wdrażające do pracy.

Prezentacja firmy

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy zarejestrowaną w KRAZ pod numerem 48... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
co najmniej 6 lub 12 miesięcy
Liczba wakatów:
26
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
6 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia